Navigatie
Benidorm
![]() |
|||||
| Ref: | 6119 | Plaats: | Benidorm |
| Vraagprijs: | 279.000 € | Provincie: | Comunidad Valenciana |
| Woonoppervlakte: | 85 m² | Badkamers: | 2 |
| Perceelgrootte: | 0 m² | Slaapkamers: | 2 |
Bijzonderheden
Beschrijving
Een goed gelegen bijna bovenste verdieping appartement in een van de nieuwste gebieden in Benidorm, dicht bij het stadscentrum ligt op tien minuten lopen van het hotel en gemakkelijke toegang tot het Poniente strand van Benidorm, hier vindt u zowat alle mogelijke attractie voor het hele gezin Er is een geweldig nachtleven te genieten voor iedereen, sportfaciliteiten voor de meer actieve, themaparken voor zowel jong en oud, watersporten, het hele jaar en twee 18-holes golfbanen voor de ontluikende Tiger Woods.
Dit grote appartement heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers (1 en-suite) aparte keuken met bijkeuken, woon-eetkamer, hal entree, grote open terras, berging en prive parkeerplaats, in de urbanisatie zijn er ruime tuinen, tennis rechter en groot zwembad.
De woning komt volledig ingericht en klaar voor bewoning, zijn er een spectaculair uitzicht vanuit dit appartement over het hele gebied en de kustlijn en de zee, is er ook een 9 holes pitch en putt golfbaan naast het complex een cafe met bar, als je spel is golf en bent u op zoek naar een gemakkelijke toegang tot alles vandaan en bekijk deze.
